Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szén-monoxid mérgezés tüneteit...

Szén-monoxid mérgezés tüneteit (hányinger, fejfájás, szédülés) észlelve, ha az illető kimegy a friss levegőre akkor az elég vagy a mentőket kell hívni?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok hogy ha valaki szén monoxid mérgezést kap(elkezd szédülni, meg hányingere lesz), de rájön arra, akkor elég ha kimegy a friss levegőre, vagy muszály hívnia a mentőket, mert így is úgyis bekövetkezik a fulladás?
2015. nov. 27. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A szén-monoxid mérgezésnek sajnos nincsen tünete. Színtelen szagtalan, és halálos. Szépen elalszol. Én átestem rajta. Valóban elaludtam. A társaim kezdtek keresni, és úgy alva találtak rám egy kis helyiségben. Valóban semmit sem éreztem. Kivittek friss levegőre, és kb 15 perc kellett, amíg magamhoz tértem. Utána nem fájt a fejem, nyomtalanul eltünt. Azt nem tudom, hogy ha többet szívok be mi lett volna...
2015. nov. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

első: szerencséd volt.

ismerős így került szoc. otthonba, mert már nem tudta ellátni magát, értelmi fogyi lett.

2015. nov. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!