Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen betegsége lehet egy...

Milyen betegsége lehet egy ilyen embernek? (fázás, hányinger, gyom. Görcs, fejfájás, étvágytalanság)

Figyelt kérdés

Barátnőm nem nagyon van kibékülve a magyar orvosokkal, és nem hajlandó elmenni orvoshoz, akárhogy győzködöm... Viszont elég érdekes problémái vannak. 16 éves. Ezt írta:


"most fázok. remegek. olyan mintha bármelyik percben hányhatnék, de tudom hogy nem fogok. a fejem szétszakad, annyira fáj. görcsben van a gyomrom és eddig olyan éhes voltam. most kész van a kaja, és elment az étvágyam..."


Engem (meg őt is) érdekel, hogy mi lehet a baja. Milyen betegsége lehet neki?


2015. ápr. 14. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is hisztis. Másodszor feltehetően valamilyen vírusfertőzést kapott.
2015. ápr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az itt hozzá-nem-értő nagy tömeg mondja mi baja lehet, ahelyett, hogy elmenne orvoshoz?

Elhiszem, hogy nem bízik az orvosokban, de itt még annyit sem tudunk.

2015. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, nem tud róla, hogy írtam ezt. És igen, hisztis és akaratos ebben a témában, de nem tudok mit tenni, csak ezt.
2015. ápr. 14. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!