Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy hajmosással ennyi haj...

Egy hajmosással ennyi haj jött ki (kép) ez normális? Mostanában nagyon hullik a hajam .

Figyelt kérdés
[link]
2015. nov. 27. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Normális! Nekem dús hajam van mindig ennyi vagy több hajam jön ki. Ha napokig nem fésülködöm (előfordul) akkor több is :D
2015. nov. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez nem hajhullás, sőt nagyon kevés haj, ami teljesen normális, ha kihullik. Nekem hormonálisan hullik a hajam (kezelnek is), egy hajmosásnál annyi haj jön ki, hogy ha "összegörgetem" akkora a hajcsomó, mint az öklöm.

Szóval ez semmi, ennyi mindenkinek kihullik, a haj ugyanis folyamatosan "váltakozik".

2015. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, nekem a háromszorosa is kijön minden alkalommal, és még az is normális.
2015. nov. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez egy hajmosás .Szárazon is akárhányszor végig húzom a kezem a hajamon mindig kijön több hajszál is vagy 4-5 szál, minden siminél .
2015. nov. 27. 21:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Átlagosan napi 100 hajszál kihullása tekinthető a normál érték határának. Azért átlagos érték, mert lehet, hogy egyik nap több, mint 100, másik nap meg kevesebb hullik ki és ez normális.

így ez a 4-5 szál/simítás még mindig nem tekinthető hajhullásnak.

2015. nov. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Maradj már :D nekem is jóval több hullik ki mosásnál ez tök normális,nekem kisebb csomó szokott lenni mosás után.
2015. nov. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De fogd már fel, hogy nekem egy hajmosás közben egy kézvégighúzásra!! Ennél több jön ki. Ha ötször húzom végig a kezem a hajamon, akkor meg ötször annyi.

Ez mindenkinek így van, ne nyavalyogjál már a semmin. Idegesítő vagy.

2015. nov. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért nem nyitja meg a linket?!
2017. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!