Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A magas pulzust csak pacemaker...

A magas pulzust csak pacemakerrel lehet szabályozni vagy van rá gyógyszer?

Figyelt kérdés

2015. nov. 27. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy van mas modszer is, pl. nyugodj meg.
2015. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem nem ilyen módszerre gondoltam, akkor fel sem tettem volna a kérdést ha ilyen egyszerű lenne a dolog
2015. nov. 28. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:
A szapora pulzus kezelésének módja attól függ, hogy mi váltotta ki. Ok nélkül nem magas a pulzusunk, és nincs olyan gyógyszer, ami csak a pulzusszám csökkenését okozná. Tehat kedves kerdezo, ha esetleg tudja mi okozza a szapora pulzust (stressz, errendszeri betegseg, sziv, tudo problema, pajzsmirigy betegseg) megtalalhatja a megfelelo kezeles modjat is. Masreszt ez mindenkepp orvosi kivizsgalast igenyel. Tudja esetleg hogy mi valtja ki, vagy tarsul egyeb tunet ehez?
2015. nov. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

több betegségem is van pánikbeteg vagyok és stresszelek

újabban erősen

Annyi biztos, hogy a szivverésem általában már zavaróan gyors, ezért kérdeztem, hogy a pacemakeren kivűl van e más megoldás ennek a témának a kezelésére

Köszönöm a válaszokat mindenkinek

2015. nov. 29. 01:24
 5/6 anonim válasza:
Béta blokkolót tudsz rá szedni, de az a vérnyomást is lenyomja. Szóval ha alacsony alapból a vérnyomásod , akkor lehet hogy a mellékhatások zavarni fognak. A betaloc-ot a házi orvos is felírja elvileg.
2016. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2016. jan. 23. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!