Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kompressziós harisnyát valóban...

Kompressziós harisnyát valóban reggel kell felvenni még mielőtt kikelek az ágyból? És valóban nem szabad csak kézzel mosni? És hogyan tudom megszárítani?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy reggel kell felvenni még felkelés előtt. Ti hogy szoktátok? Odakészítitek az ágy mellé és reggel gyors felveszitek? Azt is olvastam róla, hogy nem szabad csak kézzel mosni és nem szabad se napon se hőt sugárzó tárgyon szárítani és az eladónő azt mondta hogy lógatva se szabad szárítani. Ti hogy szárítjátok?

2015. nov. 29. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, reggel egyből, mivel akkor a "legkisebb" a lábad, még egyáltalán nem dagad.

Igen, kézzel, semleges mosószerrel, mert különben a gumi tönkremegy.

Fektetve szárítom. Azért így, hogy ki ne nyúljon.

2015. nov. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Én mindig gépben mostam,sosem volt baja
2015. nov. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, amíg le nem teszed a lábad, nvedd fel. tudom kínszenvedés, én túl vagyok rajta. íén csak kézzel ertem mosni, mivel rajta volt, h 30 C.
2015. nov. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2015. nov. 29. 12:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az amputáció után kellett viselnem...

Reggel vettem fel, amikor még mankóval jártam. Éjjelre is volt egy kötés a csonkon.

Kézzel mostam.

2016. jan. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!