Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Clexane vérhígító injekciót...

Clexane vérhígító injekciót használt már valaki? Mi van ha kicsit késöbb adom be? (többi lent)

Figyelt kérdés
Páromat Hétfön vittem a kórházba, mert a háziorvosnak trombózis gyanusak voltak a tünetek. Megcsinálták a vizsgálatokat és nem találtak semmit szerencsére! De most jövö hét Csütörtökig vérhígító injekciót kell adni neki meg feküdnie kell. Azt mondták a patikában, hogy minden nap ugyan abban az idöpontban kell beadni. Eddig mindíg 11 és dél között adtam be neki. Hétfön viszont kora reggel 05:00-kor megyek dolgozni és egészen 4-5-ig ott leszek. Magának nem tudja beadni. Nagy baj ha késöbb kapja meg? Válaszokat elöre is köszönöm!

2015. dec. 5. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jol ertem on hetfon megy dolgozni es akkor nem lesz ideje. Holnap viszont meg otthon van. Ma pedig megkapta a beteg delben az adagot. Ha ez igy igaz. Azt javaslom holnap adja be este az injekciot es az elkovetkezo napokban is hasonlokeppen este. Remelem tudtam segitteni.
2015. dec. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pontosan kell beadni, nem több óra eltéréssel. Keressetek valaki szomszédot aki be tudja adni. Csípje össze a bőrt a hasán a férjed és adja be magának. Én is több mint egy hónapig adtam be magamnak. Nem lehet elrontani a beadását, mert ezek készre töltött fecskendők.
2015. dec. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elsönek: Igen ez így van! Gondoltam erre én is, de nem akarom hogy baj legyen belöle, így is teljesen kikészültem amikor azt mondták, hogy trombózisgyanús!

Kettes: Sajnos barátnöm eléggé fél a tüktöl és ezért az én feladatom beadni Neki. Az egészet megcsavarja, hogy Németországban élünk aztán alig ismerünk itt valakit. :/

2015. dec. 5. 22:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Elso vagyok es nem orvos! :) Viszont utana olvastam a szernek es a diagnozis szerint nem trombozis. Tehat a kezelest csupan elovigyazatossagbol kapja. A pontos idoben be adni azert fontos, hogy elkeruljuk a tul adagolast. De ha o ma delben megkapta a szert holnap este ugy 7-8 ora korul eseje sincs tuladagolasra. Namost ha nincs trombozis nem eletbevago ez a kis valtozas, de azert fontos lenne akkor az esti programot tartani. Szerintem nem lehet baj ha igy jarnak el! Tovabba ez csak egy tanacs felelosseget nem valalok de meggyozodesem, hogy nem lehet baj belole. Minden jot es gyogyulast a betegnek!
2015. dec. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönjük a jókívánságot! :) Esetleg tud valaki valami információs vonalat amit fel lehetne hívni ilyen kérdéssel? :D
2015. dec. 5. 23:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz ha még aktuális.
2016. márc. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!