Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sos, óriási székrekedésemvan!...

Sos, óriási székrekedésemvan! Valaki?

Figyelt kérdés
Valaki mondjon egy hashajtó módszert, ez a negyedik nap érzem a székletem, és erősen feszül fáj. Nincs normális ingerem, és nincs itthon semmi, csal lendmag. Arany erem is van, így még rosszabb. Nagyoneljeseredtem, halál félelmemvan, nembírom ;(

2015. dec. 7. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

beöntés? (lehet kapni a gyógyszertárban hozzá eszközt)

aszalt szilvát egyél néhány szemet

2015. dec. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

HOgy mik vannak?!


Hát igyál egy jó adag kávét, de jó sok cukorral, esetleg kis tejszínnel is.


Egyél almát!


Meg lötyi kajákat.


Kenyeret, krumplit, rizst mellőzd...

2015. dec. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem menj a gyógyszertárba és kérj hashajtót. Az majd kipucol rendesen.
2015. dec. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de az a helyzet hogy legjobblenne ha ma valahogyan kijönnema. Kávét nem ihatok, fiatal vagyok hozzá. :(
2015. dec. 7. 17:56
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyedül vagyok itthon, és nincs nálam elég pénz. Meg gyereket nemszolgálnaj ki :/
2015. dec. 7. 17:58
 6/12 anonim ***** válasza:
De kiszolgálnak gyereket is. Próbáld meg, hogy eszel kefirt vagy valami rostosat.
2015. dec. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ettől ne félj annyira ! Ki fog jönni, igaz fájdalmas lesz. Utánna nagyon sokat igyál, egyél savanyúkáposztát sok gyümölcsöt, zöldségfélét. Fehérkenyeret , kiflit kerüld! Nagyon tisztán tartsd az aranyeredet, hogy ne gyulladjon be !
2015. dec. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
telefonon nem tudod megbeszélni anyukáddal, hogy hozzon valamit, ami segít?
2015. dec. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Leggyorsabb megoldás a Glicerines kúp. 10-15 perc alatt hat.
2015. dec. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A következőket enném a napokban: alma, grapefruit, barack/szilva lekvár, aszaltszilva, füge, pároltzöldségek, leginkább karfiol, brokkoli, répa. Tejterméket NE egyél, az megfogja a hasat, hacsak nem laktózérzékeny az ember. Tésztát, kenyeret, pékárút, krumplit, hüvelyest ne egyél szintén. A Pékárúk ugyancsak megfogják a hasat, a hüvelyes meg ugye puffaszt, ami most nem lenne jó.
2015. dec. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!