Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha faterom kopasz, én is az...

Ha faterom kopasz, én is az leszek? Feltétlenül?

Figyelt kérdés

Androgén alopékia blabla. tudjátok a témát,örökletes kopaszság. 100% hogy én is az leszek, és ha igen,ugyanabban a mértékben? Már elfogadtam, az arcom szép, nyilván jobb lenne hajjal mert esztétikát ad,de nem lehet tenni ellene :)

20F Kérem hozzá értők kommenteljenek! A genetikájára vagyok kiváncsi



2015. dec. 7. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok hozzáértő, de a férjem apukája kopaszodik, a férjem egy az egyben kezd rá hasonlítani. A bátyám is ugyanúgy néz ki lassan, mint az apám (elől nagyon kopaszodik), úgyhogy valami csak lehet ebben.
2015. dec. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kopaszság dominánsan öröklődik, bár multifaktoriális.


Nem feltétlenül, lehet tenni ellene, de nem sokat. Hormonszintekkel én nem szórakoznék a helyedben. Kopaszodás nem egy katasztrófa.

2015. dec. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A legvége maximum a hajbeültetés, amit egyre jobban nem pártolok magamnak ,mert elfogadtam.. és kb 800 000 ft mire teljesen rendbe rakatnám
2015. dec. 8. 13:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Szinte biztos. Nagyfaterod is az, vagy volt?
2015. dec. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Érdekes módon ő csak a 60as éveiben kezdett .. De ő egy ritka jóképű ember volt még akkor is.
2015. dec. 9. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!