Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ciki a gyomorkorgás? Hogyan...

Ciki a gyomorkorgás? Hogyan lehet megszüntetni, ha az ember órán van és nem ehet nem ihat?

Figyelt kérdés
Már 2. órán korog a gyomrom.A tízórai ezután van.Ötödik órában valamikor már ismét korog,így 5. óra után megeszem a pár falásnyi maradék tízórait,hogy ne korogjon a gyomrom 6. órán.Csak hatodik óra után lehet lemenni ebédelni.
2010. márc. 22. 18:04
1 2
 1/13 anonim válasza:
84%
Most ez off, de én azt utálom rohadtul, amikor a metrón kezd el korogni, mert ugye megyek haza, és ott eszem. Hát nemtom, én sztem gáz. Legalábbis ha az enyém :)
2010. márc. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Mi az hogy a tízórai a 2. óra után van?

Nem akkor eszel amikor akarsz vagy mi?

2010. márc. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
egy két korgásig hat ha érzed h korogni fog és behuzod a hasad,de inkább vegyél valami kisebb cukrot pl tik tak vagy kis csoki és edd meg gyorsan az kitart addig amig ehetsz:D
2010. márc. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
65%
engem zavar.egyél gyümölcsöt
2010. márc. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Második, te nem jártál általános iskolába? A második szünet az uzsonnaszünet. Bár a mai világban, ki tudja.
2010. márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól még lehet enni ezt azt az elsőben is.

Kezeddel szorítsd le a hasad egy kicsit.

2010. márc. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

18.56-os

Te ezt most komolyan mondod?

Te nem mertél enni az első szünetben vagy mi?

Igen nálunk is kivan jelölve egy szünet, ami hosszabb mint a többi, és ezt szokták uzsonnaszünetnek hívni, de miért kéne pont akkor enni?

2010. márc. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Mi az hogy a mai világban? :D
2010. márc. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem akarom minden egyes szünetben tömni a fejemet.Nekem az első szünet utáni evés túl korai, a második a megfelelő. Ha jól emlékszem, régebben, amikor a suliban adták a tízórait(mert nem otthonról vitt kaja volt), az is 2. szünetben volt.

Ahova én járok (gimi),ott az ebéd hivatalosan csak 6. óra után van a gimiseknek,kivétel, ha nincs 6. óra.(6. óra vége:13:10)Úgyhogy eddig valahogy ki kell bírni,mivel én nem akarok pénzt költeni a büfében,mint ahogy sokan megteszik.

2010. márc. 22. 19:53
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit liheged túl, hogy mikor eszel.

Elég bekapni az első szünetben egy kis csokit és már nem is korog a gyomrod. Se nem drága, se nem bonyolult.

2010. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!