Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Ez ugye nem körömgomba?...

SOS! Ez ugye nem körömgomba? Ha nem, akkor viszont mi!?

Figyelt kérdés

Légyszi segítsetek! Nem csináltam semmit a körmömmel egy jó ideje.. most gőzerővel próbálok leszokni a körömrágásról, már két hete kb. nem rágom :) Most észrevettem hogy ilyen, mi ez és mit csináljak vele???

17/L

[link]



2015. dec. 9. 09:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaj azt elfelejtettem írni, hogy szépen le volt reszelve, nem azért ilyen göröngyös mert lerágtam volna.. :(
2015. dec. 9. 09:29
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Véraláfutásnak néz ki, előfordul ha az ember tövig rágja a körmét.

Jó lenne ha leszoknál, nagyon csúnya, Pláne nő létedre. Ha máshogy nem megy, rakass műkörmöt, vagy használj keserű lakkot.

Nincs valami pszichés problémád? Szorongás vagy depresszió? Ha ilyesmi miatt rágod a körmöd, akkor először a probléma forrásával kéne foglalkozni. Keress valami hobbit, sportolj, mozdulj ki! Hidd el, sokat segíthet!

Sok sikert!

2015. dec. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ki is emeltem, hogy már két hete nem rágom, a másik kezemen szép :) És köszi :)
2015. dec. 9. 12:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nem gomba.

A rágás és a túl rövidre vágás miatt van. Majd elmúlik, csak tényleg mlost már hagyd békén. :)

2015. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!