Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Masodik nagy stroke utan...

Masodik nagy stroke utan teljes benulas némaság pelenka es folyamatos hasmenés meddig tartható életben?

Figyelt kérdés

Első strok utan felépült majd ra ket hónapra kapott rgy másikat ami teljes bénaság ot es a beszed központ sérülését okozta.Ket honapja fekszik pelenkazzak nem mozog nem beszél amit eszik átmegy rajta 30 kiló kb.

Elvittek a strok osztályról egy belgyógyászat ra mert azt mondtak ezzel mar nrm tudnak mit kezdeni nem javítható ez az állapot mar sose lesz mar önellátó.

Ott ahol most van csak fekszik es az van amit írtam de nem szállítható mert nem tud se mozogni se beszélni se semmit.

Rab a saját testében el látjuk megyunk mindig a család reggel délben este van vele valaki de nem latjuk a javulást es szörnyű ez neki.

Van akinek hasonló esete volt a családjában?



2015. dec. 9. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Volt.

Édesanyám az első stroke után bénult le, pelenkázni kellett. A beszédközpontja nem sérült, de másabb lett a stroke után. Őt hazaengedték (saját kérésére, és persze engem is megkérdezett az adjunktus).

Valamennyire javult az állapota, stabilizálódott, de továbbra is pelenkázni kellett és 24/7 ellátni. Még 3 évig élt a stroke után.

2015. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ot nem engedik haza mert nincs szállítható allapotban 25 feletti a cukra es 200 a vérnyomása.
2015. dec. 9. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, de nem sok időt mernék jósolni neki. A nagyon magas cukor és vérnyomás a többi mellett végzetes lehet.
2015. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meghalt
2015. dec. 21. 23:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Részvétem!
2015. dec. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Részvétem!
2015. dec. 26. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!