Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sohasem sportoltam még, de...

Sohasem sportoltam még, de most el szeretnék kezdeni kondizni járni. A szivemre ez milyen hatást gyakorolna? Ártana neki? Mindenképp fokozatosan kezdjek neki igaz?

Figyelt kérdés
2015. dec. 9. 22:42
 1/1 anonim válasza:

SZERINTEM, ez sok mindentől függ. Hány éves vagy, és hogy tényleg nem sportoltál-e.

semmenyit.

Én sohase csináltam tesin amit a tanár mondott, nem tartottam fontosnak, én most közép suliba járok ahol kondi van, és itt 90%-ba már teszem a dolgokat, valamint mellé elkezdtem MMA-zni is. Mivel nekem a szívemmel van valami kis gondocska,gyorsan erősen kezd el verni néha indoktalanul... De még semmisem történt, szóval szerintem nem lesz belőle gond. Ha szép lassan kezd neki az ember.

17/F

2015. dec. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!