Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni egy reggelent...

Mit tudnék tenni egy reggelente előjövő kézfájdalommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Néhány hete úgy keltem, hogy konkrétan nem tudom használni a jobb kezemet, bármit fogtam meg vele az rettenetes fájdalmat okozott. pár órára rá elmúlt az egész. Azóta minden reggel úgy kelek, hogy fáj a jobb kezem, majd pár órára rá elmúlik. (habár már mérséklődött a fájdalom mégis rossz érzés, hogy 1-2-3 órán keresztül nem tudom használni szinte semmire)

Dokinál nem voltam, mert csak rossz tapasztalataim vannak vele kapcsolatban, gúgli nem adott ki semmi érdemleges dolgot, itt GYK-n meg nem volt még ilyen kérdés, vagy csak nem olyan formában, mint ahogy én kerestem.

Próbáltam pihentetni, de jobbkezes vagyok, és ezáltal midnenhez ezt kell használnom (a balt kb annyira tudom használni, hogy kitörlöm vele a tudjátok mit)

Na tehát akkor megismétlem a kérdést, hátha valaki elfelejtette már az kifejtés olvasása közben: Mit tudnék tenni a kezemmel, hogy ne fájjon minden reggel?



2015. dec. 11. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A fekvőhelyzeteddel lehet valami gond, ráfekszel, vagy elnyomsz valami ideget. Milyen pózban alszol, és hol van a kezed alvás közben?
2015. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
többnyire a bal oldalamon szoktam elaludni, de sajnos nem tudom kontrollálni alvás közben a pozíciómat.
2015. dec. 11. 20:05
 3/5 A kérdező kommentje:
ja és a karom valahol előttem szokott lenni
2015. dec. 11. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz!
2015. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Menj el a háziorvoshoz, mert a rheumatoid arthritis is kezdődhet így, reggel, felkelés után, merev, fájó ujjak.

Kellene egy vérkép és szakorvosi vizsgálat, amire a háziorvos adhat beutalót.

2015. dec. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!