Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Betegség de mégsem?! Sziasztok...

Betegség de mégsem?! Sziasztok! Valakinek van ötlete hogy akkor most mi van?

Figyelt kérdés
Tényleg nem értem. Tegnap délután úgy kezdett el folyni az orrom mint a Niagara-vízesés! Meg aztán sok fújástól(vagy attól függetlenül) elkezdet fájni az arcom bal fele + a torkom is. Ma délelőtt is csak megspékelve egy adag rossz közérzettel. Eldöntöttem hogy holnap orvoshoz megyek.Be is szóltunk suliba, különtanárhoz, meg szóltunk a bábszínházcsoporthoz hogy nem tudok menni a holnapi fellépésre. De. Körülbelül egy órája nem fáj az arcom meg a torkom, csak folyik az orrom és időnként köhögési ingerem van. De a szüleim szerint menjek el orvoshoz. Jó, elmegyek, de ha kiderül hogy mégse vagyok beteg akkor meg hülyének néznek a suliban. Szóval akkor most mivan? Azt hittem megfáztam vagy valami. Köszönöm hogy elolvastátok és előre köszönöm szépen a válaszokat. 14/F

#betegség #érthetetlenség okán kiírt kérdés
2015. dec. 13. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nehogy már ügyet csináljál ebből, hogy mit fognak szólni a suliban, ha nem is vagy beteg! Senkit nem érdekel, hogy beteg vagy-e vagy sem, ha panaszaid vannak, akkor nem mész iskolába, hanem orvoshoz mész. Ennyi.
2015. dec. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Csak tudod nem vagyok egy népszerű gyerek.
2015. dec. 13. 17:59
 3/6 A kérdező kommentje:
8-ra megyek orvoshoz azt már úgy érzem hogy semmi bajom..?
2015. dec. 14. 06:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha valaki még olvassa, most jöttem haza az orvostól. Kiderült hogy folyik egy kiss genny a torkomban. Csütörtökön már mehetek. :)
2015. dec. 14. 10:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Jobb otthon meggyógyulni, mert ha bemész, sokkal tovább tart.
2015. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazad van. Legalább csak csütörtökön lesz tanítás meg pénteken osztálykarácsony. Köszi szépen hogy írtál! Ment a zöld pacsi! :)
2015. dec. 14. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!