Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet ez valamilyen betegség?...

Lehet ez valamilyen betegség? Vagy mire gondolnátok?

Figyelt kérdés

A barátom 30 éves, 3 éve ismerem és először feltűnt, hogy néha rángatja a szemét (felfelé néz), a nyakát illetve a kezével néha az arcához nyúl de ez a legritkább, ezt is csak akkor ha a keze a feje közelében van. Ahogy megfigyeltem leginkább akkor csinálja ha kicsit izgul vagy társaságban van. Ha kettesben vagyunk vagy a családjával van akkor kevesebbszer fordul elő. Soha nem kérdeztem tőle és igazából nem is szeretném megkérdezni. Az édesanyjával régebben beszélgettem és elmondott egy sztorit amiben említette, hogy gyerekkorában gyógyszert szedett. Azt nem kérdeztem, hogy miért és meddig de talán lehet köze ehhez.

Hallottam már a tikkelésről, de szerintetek ez az? Vagy ismertek még más ehhez hasonló "betegséget"?


2015. dec. 16. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a párodat. Nem értettem sosem az olyan kapcsolatokat, ahol az egészséggel kapcsolatos dolgokat sem képesek megbeszélni a felek.

Lehet tikk, de az arc fogdosása egy berögződés is lehet. Van aki stressz helyzetben a körmét rágja, más a haját piszkálja, ő az arcát fogdossa.

2015. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!