Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes lenne elmennem bőrgyóg...

Érdemes lenne elmennem bőrgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Lassan 21 éves leszek, de még mindig tele vagyok pattanásokkal, ráadásul a bőröm is száraz. Használok alapozót, mert muszáj, bár már átváltottam natúr kozmetikumra (alverde), nem sokkal lett jobb a helyzet. A korombelieknek, a nálam fiatalabbaknak (tiniknek) olyan szép bőrük van... Hogy csinálják? Almádiba elmentem bőrgyógyászhoz (egészségházba), de kb rám se nézett, csak felírta a skinoren kenőcsöt. Valaki tud egy jó bőrgyógyászt Veszprémben? Lehet magán is. És viccen kívül, nem élek még nemi életet, lehet azért vagyok pattanásos!? A tesómnak teljesen normál bőre van. Szal nem hiszem hogy örököltem.
2015. dec. 18. 09:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Sok lehet benned a méreganyag, zsírosabb lehet a bőröd amit így is eltömítesz alapozóval...egy jó kozmetikust is felkereshetnél és nem ártana 1-1 méregtelenítő kúrát is megcsinálnod. Ha nem javul hormongondok is lehetnek, érdemes lenne azt a területet is megvizsgáltatni.
2015. dec. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!