Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rengeteg mitesszer van az...

Rengeteg mitesszer van az arcomon amit kozmetikus nem tud eltüntetni mert visszajönnek, érdemes elmennem bőrgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
időnként van egy két gyulladt is, igazából mikor úgy megy rá a fény látom hogy telis tele van kis dudorokkal.. párnak fekete a közepe is. Érdemes evvel elmenni bőrgyógyászhoz? Beutalót kell kérni házi orvostól?
2012. aug. 16. 16:45
 1/4 PannkaBubu ***** válasza:
33%
Fogkrémel kend be az leszáritja aztán most az arcod tipusához illő tonikkal
2012. aug. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mindent próbáltam már semmi nem jött be.. de köszi.
2012. aug. 16. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:

úristen mintha én írtam volna, nekem is ilyen dudorok vannak és fényben nagyon ronda.

egyet jegyezz meg ,miteszerre nem jó semmilyen vacak eknőcs szárító, azt ki kell nyomni, a fogkrém is ilyen gyulladt fehér pattira jó mert talán segíti hogy leszáradjon de a miteszer főleg az ilyen dudoros nem fog leszáradni sajnos:(

bőrdoki legrosszabb esetben felfog írni vmilyen hormontartalmú bogyót ami szépen felrúgja a hormonháztartásodat , lehet hogy javul a bőröd állapota de a szervezetednek nem tesz jót és ha nem szeded tovább újra kijönnek.

fu én már annyi mindent kipróbáltam már olvastam rengeteg fórumot ,voltam vérvételen egyéb vizsgálatokon de semmi nem is tudom hogy ilyenkor mit kéne vizsgálni, diétáztam is! megőröülök hogy nem múlik el már a sírás határán vagyok:(

2012. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Edit179 válasza:
Azért nem tűnnek el mert a pórusaid tágak maradnak és újra be tud oda ülni a faggyú meg a kosz. Nekem ugyan ilyen volt a bőröm. A kozmetikusommal végig csináltunk egy mikrodermabráziós kúrát és szépen rendbe jött a bőröm, már csak az orromon van egy-kettő, de az alig látszik. Ő a VI. kerületben. www. kozmetikabudapest.hu oldalon megtalálod.
2012. aug. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!