Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki mennyi ideig hordott...

Gyümölcskosár kérdése:

Ki mennyi ideig hordott fáslit, vagy egyéb csuklórögzítőt csuklótörés, vagy valamilyen műtét után, illetve gipszlevétel után?

Figyelt kérdés
Nekem 1 hónapja volt ínhosszabítás műtétem a jobb csuklóm alatt. Csak kíváncsi vagyok , kinek mi a véleménye a rögzítőkről.
2015. dec. 19. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én csuklóm törés miatt egy hónapig volt gipszben, utána 1-2 hétig hordtam fáslit :D
2015. dec. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. Nekem műtétem volt, másfél hete vették le a gipszet, ami 4 hétig volt rajtam, de sajnos sínes rögzitő nélkül nem tudok meglenni nappal. Csak éjszakára veszem le. Ugyanis ha a rögzítő nélkül csinálok bármit is hamar elfárad a karom, és fáj mindenhol. Utazáskor is hordom. Járok gyógytornára is, de még nem segített. Mondjuk a törés sem jó.
2015. dec. 25. 22:21
 3/6 A kérdező kommentje:
És a csuklóm sem hajlik úgy ahogyan a másik. :(
2015. dec. 25. 22:22
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem csuklóm törött, műtötték, és egyáltalán nem hordtam szoritót. doki a mozgást ajánlotta és hogy vigyázzak rá. sokára gyógyult meg, egy év is eltelt, de most már teljesen oké.
2015. dec. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De jó neked, sajnos én rögzítő nélkül nem tudok meglenni napközben. :( Csak éjszaka nincs rajtam. Amúgy a 2 könyök műtétem után is legalább 3 hónapig használtam rögzítőt, és csak lassan tudtam elhagyni. Szerintem a csuklómnál is így lesz. Meg az is a baj, hogy még teljesen nem tudom behajlitani, sem előre, sem hátra csak kicsit. Járok gyógytornára, és itthon is tornáztatom egyenlőre nem sok eredménnyel. Szerintem embere válogatja, kinek van szüksége rögzítőre, kinek nincs. Sajnos én ilyen vagyok, lassabban "rehabilitálódik" a karom minden műtét után.
2015. dec. 26. 14:59
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és nekem is mondták, hogy legalább fél év ha nem több mire meggyógyul, és így sem lesz soha tökéletes. Ez nekem ínhosszabítás volt, kétszer volt izom leválasztás is teniszkönyök miatt, 9x csapolás, injekciók, stb. Évek óta szenvedek ezzel. És pont a jobb karom. A könyököm a műtétektől már kissé torz, de ez van. Elég "tré" már ez a karom, gondolom emiatt gyógyul nehezen.
2015. dec. 26. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!