Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanások jelentek meg a...

Pattanások jelentek meg a szakállam alatt, hogyan tüntethetem el és előzhetem meg ez következő alkalommal?

Figyelt kérdés
A szakállam alatt megjelent néhány pattanás, az okát nem tudom, igaz most már lett pár az arcom olyan részén is ahol nem szakállas. Mivel tudom eltüntetni, és mivel tudom megelőzni ezt? Esetleg valami tipp, hogy mitől keletkeztek?

2015. dec. 24. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
próbáld az arc szeszt. Megelőzni meg lehet h változtatnod kéne az étkezéseden vagy néha mosd át óvatosan az arcod szappannal szárazabb bőrön nem igen szoktak megjelenni.
2015. dec. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy most az ünnepek miatt jelent meg (zsírosabb ételek), a bőröm alapjáraton elég száraz, meg is lepődtem, hogy megjelentek.

Köszi a választ!

2015. dec. 24. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!