Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit használjak még izzadás ellen?

Mit használjak még izzadás ellen?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta szenvedek ettől a problémától, már millió terméket használtam, sikertelenül! Most a solution antisudoricát tesztelen, 2 hete és ez is sikertelen! Pajzsmirigy túlműködésem van, lehet hogy ezért nem használ nekem semmi? Ha esetleg vannak még valami jó termékek, akkor várom az ajánlatokat! Köszönöm

22L


2010. márc. 24. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan termék nincs amitől nem izzadsz annyit max nem leszel büdi(tapasztalataim szerint)Én is sokat izzadok hasonló okokból és nekem a Rexona for Teens

( [link] vált be abból is a pink kupakos.Nagyon jó illata van és egész napon át tart.

2010. márc. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
xD első nekem is köszi szépen (bocsi kérdező h belepofázok (L) <3 ♥ )
2010. márc. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincsmit:) (első) sokat keresgettem mire rátaláltam én is de nekem nagyon bejött:)
2010. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

jajj nekem az nagyon nem jött be amit az első ajánlott :(

én is rengeteget kerestem, de most nivea dry comfort-om (azt hiszem ez a neve) van, és egész jó. nem golyós, hanem stift, az nem nedvesít. persze így is izzadok, de az mondjuk kell is, mert egészséges, de nem büdit :)

2010. márc. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!