Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izzadás! Elég fura.! Tanácsok?

Izzadás! Elég fura.! Tanácsok?

Figyelt kérdés
Néha nagyon izzadós vagyok, máskor pedig egyáltalán nem.. Nem érteném..Még ha mindig ugyanúgy izzadnék,de nem.. Egyik nap egyedül vagyok itthon, kitakarítom a szobámat, semmi izzadásgátló nincs rajtam, semmi izzadás.. Másik nap találkozok barátnőmmel, azért csak fújok magamra..Nemigazán,akkor se vagy alig. Megyek suliba, egész nap :O Nem tudok vele mit csinálni, bármit fújok magamra, nem használ a sulis napok ellen.. Ez miért van? Van olyan,hogy emberek között valaki izzad? Vagy ez mi? Mások vannak így ezzel? Vagy csak tapasztalat? Izzadás ellen tipp?:)
2011. szept. 5. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Szerintem csak a hormonok rakoncátlankodnak, tiniknél természetes.
2011. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát a suliba viszonylag nagyon meleg az osztálytermekben főleg az emeleteken,ott magasabb a légnyomás,és hát ha csukva van az ablak akkor nehezebben cserélődik a levegő.Amúgy menj el bőrgyógyászhoz,és kérdezd meg mi a baj,lehet hormonzavar is,de ez nem biztos : ) nem látok rá sok esélyt,de ha más gond nincs,akkor ne aggódj,igyál sok folyadékot(leginkább vizet és kerüld a cukros és szénsavasat)!Amúgy is nagyon melegek vannak még,meg párás a levegő,járj szellős ruhákban!
2011. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaza lehet annak, aki azt írta, hogy meleg lehet a termetekben. Viszont szerintem mindig izzadnál ha hormonzavar lenne, nálam legalábbis ez a helyzet. Inkább arra tippelnék, hogy szorongsz az iskolától.
2011. szept. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

és igen,tényleg elég meleg van a termünkben..:\ legfelső emeleten vagyunk! De akkor is, mások nem izzadnak..:\

2011. szept. 6. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!