Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol erzem magam gyengebbnek...

Mitol erzem magam gyengebbnek stb?

Figyelt kérdés
Nem is az hogy faradtnak erzem magam,bar ha becsuknam a szemem akkor tudnek aludni,de inkabb gyengeseget erzek.A kezemet is lassan mogatom,tokre lelassultam.Most ebedeltunk es etvagyam sincs,ugy erzem ha eszek vmit akkor hanyok ugyh kb ket kanal levest ettem.Pedig ma is 10ig aludtam.Mitol lehet ez?Olyankor szokott ez lenni ha lazas vagyok vagy beteg de nincs lazam. 15/L
2015. dec. 29. 13:24
 1/3 anonim válasza:

En tegnap rosszullettem. Gyenge vagyok. Hoemelkedesem van

de nemfaj semmim. Doki szerint virus de fogalmam sincs hogy milyen. ..

2015. dec. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet az ünnepek alatt sok édességet ettél, vagy többet ettél, mint máskor és a goymrod kicsit pihentetni kell, de hidegfronti hatás is okozhat tompultságot, vagy ha leppang benned valamilyen vírus.

Most szépen süt a nap, menj ki a levegőre, tegyél egy nagy sétát és ne erőltesd az evést, egyél gyümölcsöt.

2015. dec. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2015. dec. 29. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!