Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Veletek is volt ilyen? Mit...

Veletek is volt ilyen? Mit tehetnék ellene? (lentebb bővebben)

Figyelt kérdés
Tehát. 14 éves lány vagyok, és ma délután kipróbáltam a cigit(De nyugi, nem bandába, meg kényszerítve, hogy ha nem csinálod akkor ciki vagy, hanem csak egyszerűen kipróbáltam anyuéktól kértem, és fél szállal elszívtam) (elégsz@r volt), és amikor ma este elmentem futni(olyan 5 km, és még nem vagyok hozzászokva a hosszútávhoz), és most, nagyon rosszul kapok levegőt. Olyan, mintha lélegzésnél nem menne be oxigén, mert folyton ásítózok, mert a tüdömnek szüksége van levegőre. De ásítás közben sem megy be oxigén. Kezd fájni a mellkasom, és annyira rossz érzésem van. Ez a cigi miatt van, vagy a futás miatt(amit egyébként szabad levegőn csináltam, vidéki szabad levegőn), és ha igen, akkor mit tegyek? Gyorsan válaszoljatok lécci, mert nem nagyon van kedvem így lefeküdnui, de holnap suli. Köszi előre is!
2010. márc. 24. 21:41
 1/3 anonim válasza:

Én 13 évesen próbáltam ki a cigit, persze elsőre kicsit nehéz élmény ,megszédül tőle az ember, aztán hozzászokik. (vagy nem) lényeg a lényeg: ezt bizony bemesélted magadnak. semmi köze hozzá, ha azt mondod, hogy 5 éve cigizel, akkor igen, attól lehet. De egy száltól nem, sőt egy-két slukk nem túl mélyen letüdőzve még jót is tesz, valahol olvastam, mindegy. ne szokj rá, mert szar.


18/L

2010. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan feküdj le aludni, holnapra minden rendben lesz
2010. márc. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. ha tudnátok mennyire megnyugtattatok.
2010. márc. 24. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!