Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 évesen mik az ideális...

13 évesen mik az ideális méretek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval mindenki azt mondja hogy nagyon vékony vagyok,de én ezt nem így látom. A 43 kg soknak tünik mêg mindig,ês az 55 cm-es derekam is. Kövérnek érzem magam,főleg mert a melleim is nagyok (75b). Segitsetek légyszi

#mell #méret #kövérségérzet
2015. dec. 31. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Ezzel a derékkal és súllyal biztos nem vagy kövér, épp ellenkezőleg.

2. Egy mell akkor szép, ha nagy. Az mindenképp előny. Ráadásul a tieid még nem is nagyok (még lehetnek azok), max a korodhoz képest.

2015. dec. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A 43 kg nagyon kevés, pláne, ha nem vagy eleve alacsony.

158 cm magas vagyok, 13 évesen is ennyi voltam, én valahol itt megálltam a növésben és voltam 44 kg akkor és iszonyatosan vékony voltam. Ha te 158 cm-nél netán magasabb vagy, akkor az már a kóros soványság határát súrolja. Tehát mindegy a magasság sem, vagy hogy magát a súlyt mi teszi ki. Mert vannak olyanok, akiknek pl. a csontozatuk erős, ezért nyom többet a súlyuk.

És ne viccelj már, hogy a 75b-s mellméretre azt mondod, hogy nagy! Nekem is ekkora volt ennyi idősen, hát, lehet, hogy negatívan gondolkodom magamról, de az minden volt, csak nagy mell nem!

És az 55 cm-es derékbőség is elég kevés. 60 cm-es derékbőség is még bőven a vékony kategóriában van.

Szerintem még simán fel is szedhetsz pár kg-ot, akkor sem leszel kövér.

2015. dec. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Második válaszoló jól írta, inkább túl sovány vagy. Felszednél magadra pár kilót jobban néznél ki, a melleid is nőnének tőle. Mert a 75B minden csak nem nagy mell, márpedig ha a fiúknak/férfiaknak később (pár év múlva) tetszeni akarsz, akkor a nagy mell sokkal sokkal előnyösebb.

25/f

2015. dec. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

irj egy magasságot abbol jobban behatarolhatok a mereteid

szemely szerint en 55kg/165-170cm vagyok es 85/B es ram is azt mondjak h sovay vagyok

13/L

2015. dec. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!