Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi az ideális súlya egy...

Mennyi az ideális súlya egy általános iskolás lánynak?

Figyelt kérdés

Rólam lenne szó. Már 23 éves vagyok, de általánosban mindig megkaptam a fiú osztálytársaimtól, hogy kövér vagyok. A magasságomra nem emlékszem, hogy hogy alakult, csak annyit, hogy kb 10 éve semmit nem nőttem.


Szóval kb 7-8 évesen 30 kilós lehettem. Onnan emlékszem, hogy az egyik osztálytársam meg 29 kg volt. Magasságra szerintem 130-140 cm lehettem maximum. Sose voltam magas, most is 155 cm vagyok.


10 év környékén meg 40 kg körül voltam, és a 8. osztályt meg a jelenlegi állapotomban fejeztem be. 155/50 (most sok stressz ér és ezért vagyok csak 47, de ha vége lesz ennek az időszaknak akkor úgyis vissza fog jönni).


Amúgy ahogy visszanézem a régi osztályképeket egyáltalán nem látom magam kövérnek. Annyi volt a "baj", hogy viszonylag korán érő típus voltam és 9-10 évesen már elkezdett nőni a mellem (11,5 évesen menstruáltam először). Azt még hozzátenném, hogy az osztályban a lányok elég vegyes felhozatalúak. Volt aki hozzám hasonló volt, vagy tőlem picit vékonyabb, karcsúbb.

Én nem tartom karcsúnak magam, mert inkább nőies, homokóra-szerű alkatom van.


2015. nov. 8. 09:51
 1/1 anonim ***** válasza:
50 kg körül
2015. nov. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!