Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orális szex növeli a...

Az orális szex növeli a torokrák kockázatát?

Figyelt kérdés

Egy-két cikken olvastam ilyet.

Hogy ezáltal nagyobb eséllyel alakul ki.

Ez komoly? Van ennek alapja?



2016. jan. 1. 18:42
 1/8 EagleHUN ***** válasza:

Nincs.

-A pénisz önmagában nem mérgező vagy sugárzó.

-A gumióvszert viszont nem tudom hogy mennyire az ha szopogatod, elvileg nem az.

-A sperma vitaminokat ásványi anyagokat fehérjéket tartalmaz, meg férfi hormonokat. Arról hogy ez utóbbi milyen hatással van a nőkre még vitatkoznak. De azt kétlem hogy pont a torokban okozna rákot.

2016. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ne óvszerestül csináld.Vedd le és kész.
2016. jan. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az orális szex magán foglalja azt is amikor a férfi csinálja a nőnek és nem csak a fordítottját jelenti.
2016. jan. 1. 19:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nem a nőket veszélyezteti, hanem a férfiakat. :) Olvass csak utána Michael Douglas történetének, ott vissza tudták vezetni rendesen arra, hogy az orális szex niatt lett gégerákja. Ha a nőben lappang (vagy rendesen jelen van) a HPV vírus, azt a pasi könnyen megkaphatja szájon át.


Itt a cikk amúgy: "

NAGYVILÁG


Orális szex okozta Michael Douglas rákját

[ORIGO]2013.06.03. 09:1712


Az amerikai színész a Guardiannek adott interjúban beszélt a betegségéről, amelyet kései stádiumában fedeztek fel, de kigyógyult belőle.


Michael Douglas 2010 őszén jelentette be a David Letterman-show-ban, hogy előrehaladott gégerákot diagnosztizáltak nála. A színész leírása ellenére több orvos szerint garatrákja volt, amelynek két oka lehet, az egyik a humán papillomavírus (HPV), a másik az alkohol és a dohányzás.


Douglas korábban a túlzott alkoholfogyasztásra és dohányzásra fogta a daganat kialakulását, a Guardiannek adott interjúban azonban egyértelművé tette, hogy azt a HPV okozta, amelyet orális szex útján kapott el. A színész 2011 januárjában jelentette be, hogy a rák eltűnt a szervezetéből."

2016. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 EagleHUN ***** válasza:
1-es vagyok: Hoppá erre férfiként nem is gondoltam. De a HPV-vel kapcsolatban még igaz is lehet a dolog!
2016. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Soha többé ne menj fel olyan kamu oldalakra, ahol ekkora baromságokat írogatnak. Ennyire erővel az evés-ivás is növeli a kockázatát, akkor tápláljanak mindenkit intravénásan vagy mi?! Észbontó. És ne légy ilyen naiv, a virtuális világban rengeteg a hülyeség, a gátlástalan átverésekről nem is beszélve. Gyakorold a kritikus internetezést, különben előbb-utóbb csúnyán koppanni fogsz.
2016. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Milyen a kritikus internetezés? Rám férne tény és való.
2016. jan. 1. 20:08
 8/8 anonim ***** válasza:

én is olvastam.

érdekes,hogy CSAK a torokrák kockázatát növelei...


folytassam,hogy miért baromság?

2016. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!