Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetek ennyire fáradékony?

Mitől lehetek ennyire fáradékony?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi bajom lehet mert már jó fél éve vettem észre magamon hogy sokszor ha felébredek 6-8 óra alvás után ami jól is esett utána 2-3 óra múlva elálmosodom és alig várom hogy picit ledőljek valahova, utána 5 perc fekvés után ez elmúlik és újra van energiám.


Ébredésnél mindig azt veszem észre hogy nehezen kelek fel nagyon és ha nem iszok kávét fél órán max 1 órán belül akkor egész nap nyúzott vagyok és nagyon kimerültnek érzem magam. Sokszor munka miatt keveset alszom kb napi 6-7 órát de inkább 6 órát úgy munkahelyemen nincs baj nem fáradok ki de vagy 4 csésze kávét meg kell igyak sajnos, a délelőtt alatt. Reggelizni mindig szoktam 8-9 óra fele amikor eltudok menni 30 perces szünetre, azzal nincs gond, reggeli közbe gyümölcs levet iszom és odafigyelek a vitaminok pótlására is főleg ilyenkor.


De most a karácsonyi szünet alatt azt hittem kifogom pihenni magam, sokszor volt hogy este 11 kor lefeküdtem és másnap reggel 9 ig aludtam, az jó is volt kipihent voltam de 30, 31-én mindig délelőt 11 ig aludtam úgy hogy előző nap este 11 kor már ágyban voltam, és nem éreztem kipihentnek magam, nehezen keltem, kómás voltam sokáig, de utána amikor összekaptam magam és kimentem a levegőre jobb lett. A két ünnep köz reggel ébredés után ettem pár szem kekszet egy kevés kávét, tornaruhát húztam és elmentem kocogni 30-40 percet utána a játszótéren végeztem saját testsúlyos edzést, hazaérve vettem egy kellemes zuhanyt, felöltöztem utcai ruhába mondván elsétálok a barátnőimhez de amikor végeztem a felöltözéssel megint éreztem hogy le kell dőljek és mindig beszunyáltam 5 percekre, és utána olyan lusta lettem hogy inkább autóval mentem a barátnőimhez vagy máshova ahova terveztem.


A barátom szerint pajzsmirigy problémám lehet mert híztam is 10 kilót így 65 kg vagyok 160 centimhez képest amit sokallok ezért is tornázok már 2 hónapja. A barátom azt is észrevette nálam hogy szerinte mentális bajom is lehet mert észrevette amit én is észrevettem hogy időnként elhadarom a mondandóimat, meg van amikor csak félmondatba beszélek, van amikor sokszor elfelejtek dolgokat, és kiesik nagyon sok minden. A nagy dolgokra emlékszem de volt már olyan hogy augusztusba a nagy hőségbe egy csinos nyári ruhát vettem fel és elfelejtettem felvenni alá a bikinimet és a táskámba se tettem be és a strandra érve reflexbúl húzom le a ruhámat és akkor vettem észre hogy semmi nincs rajtam amikor már teljesen lent volt a ruhám a földön. Az volt a szerencsém hogy a párom időbe észbe kapott és betekert törölközővel. Aztán ott kellett vennem fürdőruhát hogy mégse legyek meztelen.


2016. jan. 2. 10:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!