Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni azt hogy...

Hogyan tudnám elérni azt hogy hétfőnként ne menjek iskolába vagy hogy megszabaduljak egy tanártól?

Figyelt kérdés
Hétfőnként a 7. órám egy olyan tanárral van akiről jobb ha nem is beszélek inkább. Nagyon utálom. És már nem fogom bírni vele. Igaz itt volt a téli szünet de megint itt van a suli. De hálistennek csak heti 1 órám van vele, de az is elég ahhoz hogy kikészítsen. És még hátravan egy félév. Mit tudtok javasolni?
2016. jan. 2. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Bírd ki! Mindenkinek az életében van vagy volt szerintem olyan tanár, akit nagyon utál(t), vagy rossz (volt), mégis kibírja (kibírta). Majd eltelik az az idő és megszabadulsz tőle, ha kijárod a sulit, vagy következő évfolyamokban esetleg nem fog tanítani.

És az életben is lesznek olyan emberek, akiket esetleg nem fogsz bírni, mégis kénytelen leszel velük együtt lenni, pl. munkahelyen nem kedvelt kolléga, vagy bármi.

2016. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A szüleid beszélhetnek a tanárral vagy az igazgatóval. Vagy pedig iskolaváltás. Mit tanít?
2016. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fél évet ki lehet bírni, ha csak egy órád van vele.

Mi a gond? Csak veled van gondja? Vagy mindenki utálja?

2016. jan. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Erkölcstant tanít.

Mindig olyanokat tanít amiket én utálok és nem birok, meg mindig ordít, ha figyelek az órán az a baj , ha nem az a baj, tehát ennél a nőnél mindegy mit csinálok az baj. Meg mindig unatkozok abban a 45 percben. Ami nálam nagyon kihúzta a gyufát az az volt amikor dolgozatott iratott(ERKÖLCSTANBÓL) meg amikor beszedte a füzetet és megnézte hogy minden benne van-e. De a dolgozatba direkt hülyeségeket írtam és már várom hogy kiakadjon megint.

De amúgy mondhatjuk hogy háború van köztünk.

2016. jan. 2. 13:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát ebből az utóbbi hozzászólásból nekem egyértelmű, hogy itt te vagy a hunyó.

Nekem nem csak egy tantárgy volt, amit nem szerettem, de nem kívánságműsor.

A munkahelyeden még több ilyen lesz :) Akkor majd nem mész be dolgozni? :D

2016. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A munkahely jobb mint az iskola. Könnyebb dolgozni mint tanulni. De amúgyis a tanár kezdte én meg visszavágtam neki.
2016. jan. 2. 18:36
 7/10 anonim ***** válasza:
6: Minden gyerek ezt hiszi :) De nem gond, majd te is rájössz 10 év múlva :D
2016. jan. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Erkölcstan? Kérd át magad hittanra, ott talán jobb tanár van!

Nálunk az énektanárnő volt hasonló, és egy évet kibírtunk vele.

2016. jan. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már szóltam az időnek de azt mondta hogy ez csak év elején lehet. De a miénk id tanít éneket csak hálistennek nem a mi dulinkban tanit hanem bejáró.
2016. jan. 2. 23:43
 10/10 A kérdező kommentje:
De a hittan se jobb azt mondják. A tanár rengeteg házit ad fel meg lehülyéz Mindenkit tehát az sen a legjob dolog.
2016. jan. 2. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!