Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki tud mellnövesztő...

Valaki tud mellnövesztő tippeket adni (bármilyet)?

Figyelt kérdés

2016. jan. 2. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen!

Minden a genetikán múlik!

2016. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Dörzsöld wc papírral. A lányok seggén be szokott jönni.
2016. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
Vákuumos mellformáló készülék. Ki tudod próbálni kozmetikai szalonokban, ahol van ilyen vagy netről is lehet rendelni.
2016. jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Komolyan létezik ilyen? Ez kb a péniszpumpa női változata lehet. XD
2016. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szia. Igen tudok.

Egy barátnőmnek nagyon szépen megnőtt és azóta is hálás nekem.

Írj rám, elmondom. Nem nagy dolog. :)

32F

2016. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Joe.38 ***** válasza:
Te elöttem szólo ! Te ppasztikai sebész vagy ? Hány és hány pqsi szereti a kis mellü csajokat. Én is. Nem a nagyság számít. Maga az ember. A szép szó. A tolerancia. A müveltség. Rengeteg gyönyörü nagy mellü lány , nő van. Nem.kellene. Ez olyan mint a zsiráf az álatkertben. Szép szép de.otthonra nem.
2016. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Joe még magadnak is hazudsz? :) Jol megnevelt az asszony :)


Szólj a pasidnak, hogy az árut a végén a másik odúba engedje! Attól úgy megnő majd a melled, hogy majd csak pislogsz, mint ponty a szatyorban! ;)

2016. jan. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

#6: Nem. És nem is az a lényeg általában, hogy hány pasi szereti a kis mellű nőket.

A nők legtöbbször önértékelési problémaként élik meg ha kicsi a mellük. Azért zavarja őket. Ritkábban persze a menő pasi miatt is megcsináltatják, vagy esetleg "olyan" munkát végeznek, ahol ez fontos nekik.

De a normális "hétköznapi" lányok, nők saját elégedettségük miatt aggódnak a mellük méretén, amit meg is lehet érteni szerintem.

Ettől függetlenül például nekem is tetszenek a kis mellű nők, bár nem vagyok mérvadó, mert a nagy mellűek is tetszenek. :) Nem a mell mérete határozza meg, hogy mennyire tetszik...

2016. jan. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én tudok olyan mellnövesztőt, amitől nekem kb 1 kosárral nagyobb lett a mellem, úgyhogy elégedett vagyok.
2018. ápr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

"A mellek megnagyobbitását vállaljuk,kézrátéttel.

Sikertelenség esetén a fizetett pénzt teljes összegében visszaadjuk."

2020. máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!