Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ajánlanátok Győrben pszichológ...

Ajánlanátok Győrben pszichológust?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Immáron 4 éve, hogy szakítottam életem első komoly barátnőjével és a mai napig nem tudtam magam túl tenni rajta. Igazából nincs az a rettentő nagy szenvedés bennem, de újra és újra eszembe jut, vele álmodok, ha meglátom valahol (az elmúlt 4 évben 4-5 ilyen eset volt) akkor összeugrik a gyomrom és nem is próbálok másokkal ismerkedni.

Gondoltam, hogy elmegyek a Csernushoz, majd ő rendbe rakja a fejem. De ha Győrben tudnátok ajánlani egy jó pszichológust akivel meg tudnám beszélni a helyzetet azt megköszönném. (Mindenképpen férfit, nem hiszem hogy egy nő megértené a dolgot, szerintem teljesen máshogy állna hozzá.) Előre is köszönöm! 26/f



2016. jan. 3. 10:51
 1/1 anonim válasza:

Csatlakozok a kérdezőhöz, hasonló cipőben vagyok.

Én 1 éve, szakított velem életem első komoly barátnője 3 éves kapcsolat után. A mai napig vissza akarom szerezni. Próbálom megutálni őt, más lányokat megismerni de mindegyik lányba őt keresem és ezért nem tudok kapcsolatot kialakítani egyikkel se és újra és újra eszembe jut, róla álmodok, ha meglátom valahol oda akarok menni szorosan átölelni...

21/f

2016. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!