Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan vehetnem rá magamat a...

Hogyan vehetnem rá magamat a helyes taplalkozasra és a több mozgásra?

Figyelt kérdés
Valami motivációt keresnek, amivel el tudnám magamat kötelezni. Pár éve sikeult, amikor a barátaim mondták rosszat az alakomra. Sikerült formalodtnom, fogynom, de utána abbahagytam. Most nem vagyok elégedetlen az alakommal, de szeretnék egészségesebben élni, és nem a mai divat miatt, hanem mert nem érzem jónak azt, hogy napi szinten eszek csokit, sok szemetet fogyasztok. Nem dietazni szeretnék, csak lehetőségeim szerint jobban odafigyelve táplálkozni, csak mindig elcsabulok. A sportban meg az a gond, hogy nem tudom raszanni magamat, tehát ezért keresek valami motivációt ami nagy erőt adhatna, hogy belevagjak, mert nem szeretném azt, hogy elkezdem és akkor egy hét után abbahagyom és kész. Csak ez egy eletmodvaltassal ér fel kB, és azt pedig egyik napról a másikra nem lehet. Szóval ha valakinek van valami tapasztalata, tippje azt szívesen elolvasnam. 😊

2016. jan. 3. 14:47
 1/1 anonim válasza:

A Motivációt magadnak kell megtalálnod.

A kaja az egyszerű, sok finom dolog van ami egészséges és alacsony energia tartalommal rendelkezik. A legnépszerűbb a hal, csirke és rizs/barna rizs(bár ez annyira nem izgalmas, bár finoman lkészíthető)


A mozgásnál meg ted fell magadnak, hogy miért akarod csinálni, mi a célod vele.

Én vékony akarok lenni, de már jó a közérzetem, ha 100 kiló alatt vagyok. Edzések közben kis sikereim vannak, mert ha már megcsinálom a edzés kar részének felét, akkor nyogodtabb vagyok és hamarabb mehetek haza, az edzés 1/4 részén túl vagyok és közbe folyamatosan észlelem a munkám gyümölcsét, hogy sokkal erősebb lett, hogy más az alakja. Hosszú távon meg a változás, hogy megváltozik az alakod, a közérzeted, stb.

2016. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!