Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit isztok naponta, és mennyit...

Mit isztok naponta, és mennyit? Tudtátok ha nem elegendö folyadékot isztok a magzatviz zavarossá is válhat? Próbáltok odafigyelni a helyes táplálkozásra?

Figyelt kérdés

én reggelente egy kávéval inditok felengedve tejjel, illetve sok gyümilevet, teát. és néha sört 0.0%

36 hetes


2013. jan. 22. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudtam, de valahogy szomjasabb is vagyok, többet iszom, mint terhesség előtt. Nekem literszámra a citromos ásványvíz jön be, még éjszakára is az ágyam mellé készítem. Reggel én is egy tejeskávéval indítok, meg tea, utána egész nap víz, víz, víz, mint aki ki van száradva, biztos megvan a 2-3 l naponta. A helyes táplálkozásra meg szinte oda se kell figyelnem, mert most abszolút nem kívánom az édességet meg a nehezebb ételeket, a sütemény gondolatától is kiráz a hideg, viszont állandóan gyümölcsöt ennék, főleg a citrusféléket kívánom. Igyekszem sokszor keveset enni, ami új, minden reggel egy natúr joghurttal vagy kefírrel indítok. Hát nálam így alakul.

19 hetes

2013. jan. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

és vizet nem iszol?


én reggel iszok egy 3in1-et,és 90%-ban ásvány vizet néha rostos üdítőt

2013. jan. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én van h öt litert is megiszok egy nap.De csak vizet.Emiatt állandóan pisilni kell.:)
2013. jan. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A magzatvíz nem válhat zavarossá az anyuka kevés folyadékfogyasztásától.

A lassult keringés következtében öregedhet a méhlepény ez igaz, de zavaros akkor lesz a magzatvíz, ha a baba nem érzi magát jól odabent és emiatt magzatszurkot ürít.

2013. jan. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!