Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék elaludni?

Hogyan tudnék elaludni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szinte biztos,hogy nem jó témakörbe írom ezt a kérdést,de nem találtam jobbat.

Szóval,gimis vagyok,és holnap iskola. Egész szünetben fent voltam 1-2-ig,és felkeltem délben. Ugye ehhez szokott hozzá a szervezetem. Pár napja próbálom szoktatni magam ahhoz,hogy korábban lefeküdjek,de nem sikerült elaludnom,csak forgolódtam. És ugye ez az utolsó napom. Segítenétek,hogy hogyan sikerüljön elaludnom ma 9-10 körül? Mivel reggelente 6-kor kelek,szükségem van 9 óra alvásra,és nem bírnék felkelni,ha nagyon későn fekszem le.

Köszönöm :)



2016. jan. 3. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Csinálj valami nagyon fárasztót még most délután, vagy menj edzeni. Az a lényeg, hogy jól fáradj le és akkor este majd el tudsz aludni.
2016. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Még egy eszembe jutott, lefekvés előtt olvass könyvet. Nekem mindig használ. Lerakom a fejem és már alszok is

Ha az jobban segít, akkor valami unalmas könyvet :D

2016. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2016. jan. 3. 15:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj el futni! Mondjuk ebben az időben nem túl kellemes... Vagy otthon tarts 1-2 órás fitnesz edzést, abban kifáradsz, az tuti!
2016. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vicc, tanulj! Olyan hamar álmos leszel, hogy csak na.
2016. jan. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. jan. 3. 15:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj ki a levegőre, és csinálj jó nagy sétát. Ha van otthon citromfű teád, akkor egy evőkanálnyi fűből főzz egy erős teát, és idd meg lefekvés előtt. Ha ez nincs otthon, akkor növényi nyugtató ha van a családban, az is jól jöhet.
2016. jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!