Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szociális gondozó és ápoló...

Szociális gondozó és ápoló képzettséggel, mennyire keresik a férfi munkaerőt (itthon és külföldön)?

Figyelt kérdés

Jelenleg utolsó éves,22 éves fiú/férfi egyetemista vagyok (kereskedelem és marketing szak)..Sajnos, látom,hogy a diplomámmal jelenleg itthon nincs nagy esélyem,hogy normális fizetést kapjak. Vidéki srác vagyok, tudom,hogy Pesten lenne munka, de nincs kedvem, horribilis albérletet fizetnem, utána pedig hónap végéig számolgatnom,hogy akkor melyik nap eszem, vagy sem.

Szeptemberben elkezdtem egy szociális gondozó és ápoló képzést (2 hónapos gyakorlattal egybekötve).


A kérdésem az lenne, hogy mennyire keresik a férfiakat ebben a szakmában, főleg külföldön? Mennyi esélyem van erre a lehetőségre?


Kerestem interneten, mindet ,de eddig nem kaptam konkrét választ...


A reális és normális válaszokat előre is köszönöm!



2016. jan. 3. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:
56%
Ugyanannyira amennyire a nőket. Mindenhol van rá kereslet, hisz hatalmas a hiány belőlük, csak nem mindenhol fizetik meg. A szociális gondozókat még külföldön se nagyon (bár még mindig jobb a helyzet, mint itthon).
2016. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!