Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti kiegyensúlyozottak vagytok?...

Ti kiegyensúlyozottak vagytok? Mit tesztek ezért?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék kiegyensúlyozottabb lenni, már most sincs ezzel akkora gond. Ti mit tesztek azért, hogy jól érezzétek magatokat a mindennapokban?

2016. jan. 4. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
abszolút nem.
2016. jan. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amikor alacsony bérekért dolgoztam profitéhes cégeknél, akkor feldúlt voltam, néha még magamtól is megijedtem az emiatt kialakult agresszivitásom miatt. De mióta mindig arra törekszek hogy ne zsákmányolhasson ki senki, az maximális harmóniát, egészséget és kiegyensúlyozottságot hozott életembe. Persze nem mindig teljesen valósítható meg az átverésektől mentes élet, hisz más téren még előfordulhat. De ha a függetlenségemért tevékenykedek, az már önmagában megnyugtató. Az is fontos nekem hogy mások ne szólhassanak bele életembe, legalábbis rossz szándékú emberek ne, akik csak a saját előnyük érdekében határoznák meg azt hogy a másik ember hogyan éljen. Azt persze nem tartom bajnak ha tisztességes szándékú ember lát el tanácsokkal.

Az idegesítő embereket is kerülni szoktam. Persze ma ez sem könnyű. Arra is nagy gondot fordítok hogy a nem tisztességes emberek, akik meg akarnak károsítani, azok ne lehessenek dominánsak felettem. Hanem ha én vagyok a becsületesebb és nem ő, akkor én legyek a "főnök".

A mindennapokban sok olyan inger és információ éri az embert ami a kiegyensúlyozottság ellen hat. Ezért még tanyára költözésen is gondolkodom, ami nem ismeretlen hely mert olyan vidéken nőttem fel. A természet megnyugtató, például az erdőben való tartózkodás.

Nyugodt és kiegyensúlyozott lélekkel nagy dolgokat lehet megvalósítani.

2016. jan. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!