Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek menjek orvoshoz...

Szerintetek menjek orvoshoz vagy csak beképzelem? Ha menjek, hogy mondjam el a szüleimnek, hogy meg is értsék?

Figyelt kérdés

Sok egészségügyi bajom van, naponta jön rám a hányinger, sokszor nincs étvágyam, szédülök, szúrnak a bordáim, zsibbad a bal karom, fáj a csípőcsontom, beszúr a mellem, az alhasam, a fülem mögött van valami ami sokszor fáj, az emésztésem sincs rendben és még sorolhatnám.

Már azon vagyok, hogy el kéne menni kivizsgálásra de a szüleimnek nem merem mondani, mivel anya úgy van vele, hogy majd elmúlik, apa pedig azzal jön, hogy mérgezik az embereket meg a zsidók meg isten meg 3. Világháború, és mindjárt Úgyis meghalok stb. Egyedül meg nem igazán szeretnék menni, azt se tudom hova kell, meghát mégiscsak a Szüleim, szólni kéne nekik..

Az is lehet, hogy mimdezt beképzelem, vagy apum hozza rám, mert folyton az előbb is említett dolgokkal jön 0-24ben, amiből már mindenkinek elege van, csak nem fogja fel.



2016. jan. 4. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet neked csak ez a bajod,hogy hülyeségeket hallgatsz.

Mindenesetre menj el orvoshoz,az ő szava meggyőzőbb!

2016. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És hogy értessem meg Velük, hogy jobb lenne ha elmennénk?
2016. jan. 4. 16:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Beteg vagy,rosszul érzed magad,ennyi.

Vagy elmész egyedül.

2016. jan. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondtam már ezt, mostanában sokat, anyám tömi belém a vitaminokat, ezen kívül többet nem tesznek. Van otthon egy immunotik nevű gépünk, ami szerintem semmit nem csinál, de apám arra esküszik, ő csak arra akar foyton rákötni ha van bajom, ha nincs. Ha van akkor azt mondja azért mert nem immunotikuzok -.-
2016. jan. 4. 17:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy Szerintetek mi bajom?
2016. jan. 4. 17:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet stressz,etelerzekenyseg,de ezt az orvos jobban tudja.
2016. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!