Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magam az...

Hogy vegyem rá magam az ivásra? Szomjas vagyok, de annyira fáj a torkom, mint állat.

Figyelt kérdés
A tegnapi nap folyamán max 4 decit ittam, de lehet, hogy annyit se, tegnapelőtt se többet. Nem akarok kiszáradni.

2016. jan. 5. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
mézes tea
2016. jan. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A méztől undorodom. :/ Teában is kiérződik az íze.
2016. jan. 5. 00:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Lassan, kicsiket kortyolgatva igyál, sima vizet vagy meleg citromos, mézes teát.
2016. jan. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, pedig a legjobb úton haladsz afelé, hogy kiszáradj! Igyál bármit, ami jólesik, például meleg teát. Gyümölcsöt is ehetsz, hiszen az is folyadék, nameg levest! És ha fáj a torkod, akkor nem panaszkodni kell, hanem gyógyszert szedni rá, például Strepsilst vagy Septofortot, továbbá személyes kedvencem a Kalmopyrin.
2016. jan. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké, ma veszek. Amúgy az evés nem fáj annyira, mint az ivás. Ez hogy lehet? :D
2016. jan. 5. 12:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne hideg vagy langyos vizet igyál hanem forró teákat ,ha nagyon akkut bennevagy akkor a népi gyógymód nem segít ,vegyél gyógyszertárban neocitránt és azt nyomjad forrón ahogy rá van írva.


Egyébként forró vizet is ihatsz ha tiszta és félsz a kiszáradástól. Én ilyenkor forró citromos desztilált vizet iszom . Kínában szokás az evés után forró vizet kortyolgatni mert a melegvíz szépen segíti az emésztési folyamatokat.

2016. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!