Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Allandoan szomjas vagyok,...

Allandoan szomjas vagyok, hirtelen fogytam es tobbszor rosszul leszek futas kozbe. Miert?

Figyelt kérdés

Egy hete futas kozbe rosszul lettem (szedultem,hanyingerem volt,remegtem), kb azota napi 3-4 litee folyadekot megiszom viszont nem eszek sokat mert nem vagyok ehes.Meg mielott futottam volna elkezdtem gyorsan fogyni mindenfele fogyokura nelkul,azota mar 3 kilot fogytam. Lehet hogy cukorbeteg lennek?Koszonom a valaszokat:)

16/L


2015. júl. 1. 16:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Akár az is lehet. Holnap háziorvos, labor.
2015. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Trafó1 ***** válasza:
72%

Lehet.

Menj dokihoz vagy egy cukorbeteg ismerősödet kérd meg , hogy mérje meg a vércukrodat, nekik van mérőjük és egy perc alatt megvan.

2015. júl. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet cukorbetegség is, de más is, ki kell sürgősen vizsgáltatni, menj el mielőbb a háziorvoshoz, gondolom elküld vérvételre, hasi ultrahangra, és ha kell, akkor további vizsgálatokra is.
2015. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Utananeztem a cukorbetegseg tuneteinek ,ha az lennek akkor 1-es tipusu lennek. 10/9 tunet jellemzo volt ram,kiveve hogy fokozott ehsegerzetet irtak en pedig pont hogy nem vagyok ehes
2015. júl. 1. 16:18
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező 10-ből 10 tünet, ne késlekedj, mert komoly szövődményeket okoz. Ne ismerődhöz tesztcsíkért, hanem orvoshoz, és mondd el az összes tünetet.
2015. júl. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Koszonom es ment a zold kez.Ha az orvos elkuld kivizsgalasra ott mit varhatok?
2015. júl. 1. 16:23
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem egyetlen tünetem volt a tipikus cukorbeteg tünetekből, mégis cukorbeteg lettem.
2015. júl. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Doki legelőször sima vérvételre küld.
2015. júl. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Egyszer voltam vervetelen es az is nagyon rossz volt,felek tole de attol megjpbban hogy cukorbeteg vagyok mert az azthiszem nem gyogyithato ugye?
2015. júl. 1. 16:44
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem, de diétával, inzulinnal kordában tartható, kezelés nélkül viszont nagyon komoly veszélyei vannak, úgyhogy fontos, hogy kiderüljön.
2015. júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!