Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel lehet...

Milyen módszerrel lehet magasabbra nőni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már sokszor volt téma - és alig válaszoltak rá - , de engem tényleg érdekelne a dolog. Lassan egy éve van barátnőm aki magasabb nálam. Azt mondja, hogy nem zavarja, - és tudom is - de nekem is meg neki is kellemesebb lenne végigmenni az utcán ha egy fél fejjel magasabb lennék. Sajnos az interneten sincs fenn róla sok dolog, láttam talpbetétet ami növeszt, de kiderül, hogy kamu, vannak tiltott szerek de nem szeretnék eldeformálódni. Tényleg csak a genetika számít? Érdekes édesanyám 168 centi édesapám pedig 184, én pedig alig érem el a 171-et. Persze a mai világban ez elég pitiáner kérdésnek számít, de tényleg érdekelnének a tapasztalatok és a segítségek. Köszönöm :)
2010. márc. 25. 21:32
 1/9 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne!!!:))
2010. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Hány éves vagy?

Szerencséd lenne ebben az esetben ha ferde lenne a gerinced ugyanis ha azt most helyrehoznád gyógytornával vagy amit az orvos javasol akkor kicsit magasabb lennél.

De állítólag vannak ilyen nyújtógyakorlatok is...

2010. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
18 éves múltam, elvileg ferde a gerincem, de soha sem vettem komolyan, azt hittem, hogy az orvosok hülyesége ez. Véleményed szerint mennyit növelhetne? Köszönöm
2010. márc. 25. 21:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Erről most tudod, mi jutott eszembe? A kosaras fickók.

Ne röhögjetek ki, de miért van az, hogy aki kosarazik, magasra nő??? :-)


Ne, azt ne mondjátok, hogy eleve csak az kezd el kosrazni, aki már amúgy is magas, mert ez szerintem nem igaz. Még nagyon fiatalon elkezdik, amikor még senki sem tudja, mekkorára nőnek. És a kosarasok valahogy mindig megnőnek. Vagy csak nekem tűnik úgy...? :-)

2010. márc. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem a kosarazástól nőnek magasra, hanem eleve csak magas fickók mennek kosarasnak. Ne cseréljük fel az okot és okozatot. :D
2010. márc. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hülye kérdésre Hülye válasz sodrófával :D . Most pedig komolyan el kell fogadnod amilyen vagy.Majd nősz még :D
2010. márc. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igen a kosarasok nőnek a kosártól. Énis kosárlabdázom 8éve. 15éves vagyok. És 173cm magas. Egy szezon alatt nőttem 10cm. Ugyhogy igen a kosár nagyon sokat nyújt rajtad. De én sokkal magasabb szeretnék lenni. Még egy 10centit nőni szeretnék, sőt többet.:)
2016. márc. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Igyál naponte 1 calcium pezsgőtablettát.

Az jó a csontokra.

2016. júl. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
HGH hormonod növeld !
2016. nov. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!