Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha valaki felvágja az ereit és beviszik a kórházba, akkor csak összevarrják és mehet haza, vagy bent is tartják?

2010. márc. 25. 22:08  Privát üzenet  

A válaszok
Bent tartják a pszichiátrián, amíg úgy nem döntenek, hogy már nem veszélyes magára.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2010. márc. 25. 22:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jaj, kimaradt, hogy a sebeit varrják össze. :D

Amúgy köszönöm a választ.

# 2/6Időpont 2010. márc. 25. 22:13 Privát üzenet
Az elvágott ereket nem varrják!Ha mély a seb, akkor a húst, és a bőrt igen, aztán irány a pszichiátria!

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2010. márc. 25. 23:01 Privát üzenet
Nos, a valóságban ez úgy működik hogy csak akkor tartanak benn, ha pszichésen olyan állapotban vagy, hogy zárt osztályos kezelést igényelsz. Egyébként öngyilkossági kísérlet után másnap reggel hazamehetsz, saját felelősségre, erőszakkal nem tartanak benn.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2010. márc. 26. 12:45 Privát üzenet
akkor te se debrecenben laksz .... ::P

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2011. dec. 11. 20:45 Privát üzenet
Hát, az illető örüljön hogy nem vérzett el...:P Aki az ilyet megussza annak nagy mázlija van !!

# 6/6Időpont 2012. jún. 22. 20:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Érzem hogy kerülget a megfázás. Még egy óra és mehetek haza a melóból. Holnap nem szabad rosszul lennem! Mit tegyek otthon hogy megelőzzem? Nektek mi a bevált módszer?
Hétfőn volt laparoszkópos epeműtétem, tegnap jöttem haza, ma de. Elmentem egy-két dolgot bevásárolni, lehet, hogy megemeltem magam? Milyen tünetek lehetnek?
Mivel "vághatom haza" magam?
A feleségem agyi infarktuson esett át 1.5 hónapja 2 napja engedték haza, a kórházban sem írtak neki fel gyógyszert ithonra és a házi orvos sem írt fel neki kellett volna mégis?
Akinek felszakad az álla, annak ha összevarrják, azonnal haza engedik? Hogy néz ki utána? Vagy ha megreped?
A keresztlányom kiszáradással volt a János kh-ban, +erős fejfájás, azóta kiengedték, de ma mondta hogy nem lát az egyik szemére, és bevitték a Lászlóba, most lumbálják. Akkor...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!