Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezt el lehet fogadni? Vagy...

Ezt el lehet fogadni? Vagy érdemes lenne még próbálkozni?

Figyelt kérdés
Húgom már egy bő éve depressziós. Vagdossa magát, anorexiás, próbálkozott már öngyilkossággal. Korházban is volt ezek miatt. Járt pszichológushoz, később pszichiáterhez is. De lehetetlen kiszedni belőle, hogy tényleg mi baja. Nem beszél, vagy ha egy kis részletet elmond, akkor is utána csak jobban visszaesik. Pszichológus nem is tud vele mit kezdeni, talán ha hetente megszólal, de az maximum egy szó. Mit lehetne még tenni?
2016. jan. 7. 15:43
 1/7 anonim válasza:
Hány éves?Jár suliba?Lehet rossz a társaság vagy szerelmi bánat,fene tudja...
2016. jan. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
15 éves. Sokszor van az, hogy suliba indul de már nem egyszer hívta az ofője anyát, hogy nincs bent...
2016. jan. 31. 15:17
 3/7 anonim válasza:
Boldogságra éhezve c. film erről szól.Nézesd meg vele,jobb ötletem nincs nem vagyok orvos....Sok sikert ;)
2016. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én 15 éves...Istenem.Lányom lehetne... Nagyon gyerek még...
2016. jan. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mármint ha én lehetnék 15 éves megint
2016. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Remélem nem drogozik....mert kb ez jön le...
2016. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Olyan mintha már nem is lenne. Egyre kevesebbet beszél és egyre furcsább
2016. jan. 31. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!