Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha izzadok nagyon?!?!?

Mit tegyek ha izzadok nagyon?!?!?

Figyelt kérdés

Nem rég ördögnyelvet szedtem mert leakartam adni 5 kg ot de ahogy abba hagytam a gyógyszer szedését nagyon izzadni kezdtem! izzad a tenyerem hónomalja! voltam orvosnál vérvételen stb .. de nem mutatott semmi elváltozást !

kb fél éve tart a dolog nagyon rossz !! nem tudom mit tehetnék!

Ittam már méregtelenítő teákat is!!! más dezodor stb...

verejtékezés a gondom tehát hogy látni a felsőn!



2016. jan. 7. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem ordemáré büdös, akkor felesleges ezzel foglalkozni.


Az emberek tévedésben élnek ezzel kapcsolatban (is), az izzadás természetes dolog és nem lehet megszüntetni! Nem is kell, és nem is szabad!


Amit érdemes és el lehet kerülni az az, hogy testszag alakuljon ki az izzadás miatt. Ez dezodorokkal és rendszeres tisztálkodással könnyen megoldható.

Amennyiben mindezek ellenére jelentős testszag keletkezik, akkor indokolt a kivizsgálás, életmódváltás stb.


De a folt a ruhán fóbia már túlzás manapság.

2016. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem gondolom, hogy fóbia, mindenkinek más az ingerküszöbe, és a higiéniája. Igenis kellemetlen tud lenni a folt nagyon nagyon sok helyzetben.

Nálam a hónaljizzadásra a Certain Dri volt a leghatékonyabb segítség. Azt mindenképpen tudom ajánlani.

2016. jan. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én azt javaslom, keverj szódabikarbónát abba, amivel a hónaljad mosod. és mintha a zsályateáról hallottam volna, hogy izzadáscsökkentő.


az viszont azonnal könnyít rajtad, ha természetes összetételű pólókat keresel, amik nem nagyon passzosak.

2016. jan. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mincs kellemetlen szaga,irodaban dolgozok es sokat kell ingben lennem viszon stressz helyzetbe jobban izzadok.
2016. jan. 12. 10:11
 5/5 A kérdező kommentje:
Lenyegesen azota izzadok miota szedtem a fogyaszto kapszulat elotte ilyen panaszom nem volt de mar reg lealltam vele..😞
2016. jan. 12. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!