Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pont ma 3 hete vagyok beteg....

Pont ma 3 hete vagyok beteg. Torokfájással kezdődött, majd 40 fokos láz, most meg rémes hányinger. Sose fogok meggyógyulni, lehet valami szövődmény?

Figyelt kérdés
Most váltottam sulit ezért nem mentem orvoshoz, hogy ne hiányozzak, de kezdek aggódni.
2008. szept. 16. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:
El kéne menned orvoshoz, minél előbb... Ez már nem gyerekjáték, valami vírus lehet amivel nem bír az immunrendszered. Ha lábon próbálod kihordani, tüdőgyulladásod lehet jobb esetben szövődményként, de akár a szívedre is húzódhat. Ha elmész orvoshoz, megnézik mi bajod, kapsz gyógyszert (én antibiotikumellenes vagyok, de hosszan tartó magas láznál még az is jobb), és egy hét alatt kifekszed. 40 fok fölött károsodnak a szövetek, tudtad? kicsapódnak a fehérjék. 42 fokos láztól már meg is halhatsz. Ezen kívül könnyen kiszáradhatsz, eszméletvesztésed lehet. Ráadásul nem hiszem hogy oda tudnál figyelni órán és otthon tanulni ilyen betegen, tehát minél jobban elhúzod, annál jobban lemaradsz.
2008. szept. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!