Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Keddre nem várom. Tüneteim kb...

Keddre nem várom. Tüneteim kb 2 hete:melleim fájnak, csomósodnak, kis hányinger, sűrű fehér folyás, kis hasfájdalom. Másfél éve próbálkozunk babával. Ja és állandóan fázom pedig nem vagyok beteg. Ezek terhességi tünetek lehetnek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mikor teherbe estem állandóan izzadtam, és álmos voltam. Lehet hogy valakinél pont az ellenkezője. Reméljük, hogy te vagy rá a példa!
2009. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetnek, de ilyenkor még nem lehet kijelenteni, hogy biztos azok.
2009. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van még ezen kívül egy kis derék fájásom is,és "nyomom" a hasam(vékony vagyok).A 4 babám lenne ha jönne.Van egy 9 éves fiam is de vele semmit nem éreztem 8 hétig.Menszi előtt mindig szokot fájni amellem de nem így.Már nem merek remélni sem:(:(
2009. febr. 13. 19:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Én is át tudnám aludni az egész napot,talán hetet is,és ez is kb 2 hete van.Ciklusaim rendben vannak.Nem mérem a hőmet de ma délután a számban mértem és 36.6 volt.nem tudom ez számít e valamit??
2009. febr. 13. 19:47
 5/7 A kérdező kommentje:
És rengeteget járok pisilni!Már én sem tudom mit higyjek!
2009. febr. 13. 19:50
 6/7 anonim ***** válasza:
A 4. babád? Akkor te már rutinos vagy! Igen, én is mindig pisiltem, állandóan éhes és szomjas voltam. Fájt a derekam és a lábam, és ahogy írtam, izzadtam mint a ló. Hát, akkor szurkolok neked4
2009. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ugy értettem hogy a 4 babám,hogy a 4ik terhességem.Az első lett a kisfiam,a másodikat sajnos el kellett vetetni a harmadik pedig megszakadt.Szóval a második "élő" babát várnám :(
2009. febr. 13. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!