Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sürgős választ szereték...

Sürgős választ szereték lidocaintól lehet végtag elhalás?

Figyelt kérdés

Ma volt egy műtétem az egyik lábujjamon,de az érzéstelenítő reggel óta nem múlik el, + ahogy le lett ragasztva (sima ragtapasz) be is kékült.

Nem gondolom,hogy a tapasz szorítja és azért kékült be,nagyon félek ,hogy nem-e fagyás vagy elhalás,mert

lassan 11 órája műtöttek,de még mindig nem érzek semmit,és az a lábam is hidegebb,mint a másik.

Köszönöm!


2016. jan. 8. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg menj vissza az orvoshoz. Nyilván nem ártana megnézetni.
2016. jan. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyilván inkább itt kérdezek először,mint hülyeséggel zaklati az orvosom
2016. jan. 8. 15:21
 3/8 anonim ***** válasza:

"Nyilván itt kérdezek először"

Nem, egy normál ember az orvosától kérdez először, pláne ha ilyen ijesztő tünetei vannak.

2016. jan. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És nem az első válaszoló voltam.
2016. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A te lábujjad, nekem mindegy. De gondolom tisztában vagy vele, hogy lehet pár dolog és látatlanban senki nem fogja megmondani neked.
2016. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Felhivtam azt mondta polcoljam fel és ha nem változik akkor hívjam újra. Viszont így mégjobban beszürkült az egész,nem tudom mi féle kimenetele lehet ennek a dolognak,nagyon rettegek tőle,hogy amputálni kell.Semmit nem érzek,picit duzzadt is és szürke az egész.

Fagyást olvastam fújtam hajszárítóval az sem segített. Nem tudom mi lehet,cukorbeteg se vagyok,a keringésemről se tudnám,hogy rossz. Viszont egy kisebb műtéttől nem kéne ilyennek lennie,hiszen már műtöttek máshol is..

2016. jan. 8. 16:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem felhívni kell hanem elmenni hozzá megmutatni. A lidocain elég sok mindenre képes, alergizálhat is. Szerintem ha nem lett még mindig jobb akkor irány vissza, ha még szükséged van a lábujjadra.
2016. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mára teljesen jó lett. csak megijedtem,mert mindenféle szövetelhalást olvastam komplikációként,így kicsit megijedtem,hogy kislábujj nélkül kell élnem :D
2016. jan. 9. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!