Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi az értelme ennek a "Nethusz...

Mi az értelme ennek a "Nethuszár" című, Dancsó által vezetett műsornak?

Figyelt kérdés
Mert nem látom értelmét. Különféle videókat mutat be a youtube-ról és ennyi. Legalább valami értékelést mondana a videókról, de semmi. Ha valaki szereti, az mondja már meg nekem, hogy mi benne a jó? Vagy csak Dancsó akarja magát feltűntetni, mert már nem tud mit kitalálni?

2015. dec. 1. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Az, hogy olyanokhoz is eljut a video, akik maguktol nem neznek meg, nem is kerulnek a youtube kozelebe.


Amugy meg nem kotelezo nezni, foleg ha nem is figyelsz oda.

2015. dec. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Eladta magát Dancsó, ennyi nincs mit szépíteni rajta. Olyan ytseket futtat fel akik maguktól nem tudnak mit kezdeni. A műsora amúgy nézhető... de semmi kiemelkedő. Majd akkor lehet érezni a bukást mikor Molnár Krisztián féléket kezd futtatni.
2015. dec. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dancsó már régóta nem hozza azt a színvonalat mint anno, nagy kár érte. Mielőtt jönnétek azzal, hogy nem kötelező nézni --> nem nézem már, leiratkoztam.
2015. dec. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Eladta magát, a kis médiaprosti. :D De nem baj, annyit azért nem vesztett vele az internet népe... Már én is leiratkoztam, de a régebbi videóit néha még megnézem.
2015. dec. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
60%
Nem értem miért baj az ha egy másik platformon a tévében is népszerűsítik a Youtube videózást mint műfajt? Így olyan közönséghez is eljuthat, akik eddig nem is nézték a Youtube-t. Ez jó dolog szerintem.
2015. dec. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem baj egyáltalán, csak nem értettem, hogy mi az értelme a műsornak.
2015. dec. 6. 13:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy bebizonyítsa, hogy még nem eléggé celeb, és hogy még az új videóinál is van lejjebb színvonalban.


Mindössze ennyi értelme van.

2018. ápr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!