Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek, mennyire hiteltel...

Szerintetek, mennyire hiteltelen egy molett gyógytornász, edző, tornatanár, netán egy belgyógyász orvos?

Figyelt kérdés

2016. jan. 10. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Semennyire
2016. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Edzőn és tornatanáron kívül az alkatnak köze nincs a hitelességéhez.
2016. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nem kórosan elhízott, akkor simán lehet hiteles, hisz lehet, hogy csak valami betegsége van.

Nekem volt olyan testnevelés tanárom aki 20 éven át napi rendszerességgel aktívan sportolt, majd lesérült a térde, járni is alig tudott. A hirtelen abbahagyott aktív sport pedig elhízással jár.

2016. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Számomra pedig, kicsit visszás, hogy egy duci ember mondja meg, miként éljek egészségesen, miként tornázzak. Az pedig, ha egy kövér orvos közli a betegekkel, fogyjanak le... :-)

Ha ők nem tudnak egészségesen élni, miből gondolják, hogy mást rávehetnek erre?

2016. jan. 10. 13:48
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk mer arra esküdött fel, hogy másokat gyógyítson, nem pedig arra, hogy saját magát. Egyébként meg semmi sem kényszer. ezek csak javaslatok. Mindenki úgy teszi tönkre magát ahogy akarja. Az orvos is, a gyógytornász is és a tornatanár is. Attól még a szakmáját tudja, hogy nem gyakorolja saját magán.
2016. jan. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az edző eléggé. A többi szakma hitelességét ez nem érinti. Az orvosok élnek egyébként a legegészségtelenebbül. Pl nálunk a klinika elé hordákban járnak ki cigizni. Elég farizeus dolog, de ez van.
2016. jan. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én sose ítéltem el a kövéreket, de amikor úgy beszélnek hozzám, mint egy loserrel, akkor elégé hiteltelen, és akkor finoman fogalmaztam
2016. jan. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Nem csak attól lehet valaki kövér,hogy nem él egészségesen.

Pl ha valakinek rosszul működik a pajzsmirigye vagy hasonló hormonális problémái vannak,akkor hiába mozog6táplálkozik egészségesen nem fog tudni lefogyni.

2016. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!