Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudtok olyanokat mondani,...

Tudtok olyanokat mondani, amivel gyorsítani, szabályozni tudnám a növekedésemet? 15/F

Figyelt kérdés
Szeretném ha gyorsabb lenne a növekedésem.A végleges magasságom még nem hinném hogy elértem,171 cm vagyok már vagy 3-4 éve biztos,valószínűleg későn érő típus vagyok. Ha lenne ötletetek,tanácsotok,hogy hogyan és mivel tudnám szabályozni a növekedésem,azt nagyon szívesen meghallgatom.

2016. jan. 11. 00:41
 1/2 weresddfes13 válasza:
Kezdj el edzegetni pl. úszás futás de a gyúrás is nagyon jó hülyeség hogy attól megállsz a növésben, emellé nagyon sok kaja fehérjében tápanagban gazdag tehát nem 20 zacskó chips és sok alvás min.8 óra és mivel hogy 11től 4ig pihen a legjobban a szervezet(éjszaka) ezért ne matadj fent túl későig .
2016. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen kb 183 voltam. Tudatosan sok fehérjét (húst, halat, tojást) ettem, de csak mértékkel, emellett nyers sárgarépát is a béta karotin miatt + rendszeresen kosaraztam, 20 éves koromra elértem a 200 centit. Az alvás része nem volt mindig okés, mert a hajnali tanulások miatt csak 5-6 órákat tudtam aludni, pedig 8 a minimum, ami kéne.
2016. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!