Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pikkelysömörös hajas fejbőr-...

Pikkelysömörös hajas fejbőr- hajfestés?

Figyelt kérdés
Pikkelysömörös a hajas fejbőröm (nem sok van rajta) ès szeretnèm hajszìnezővel befesteni, olvastam olyat is hogy nem lehet meg olyat is hogy valaki festette ès semmit nem àrtott neki, akkor most lehet?
2016. jan. 11. 12:56
 1/2 anonim válasza:
Valószínűleg nem ajánlatos, de nekem is van pikkelysömöröm 10 éves korom óta és 15 éves koromtól kezdve folyamatosan festem a hajam. A sebek a fejemen se nem jobbak, se nem rosszabbak tőle. Még a szőkítőtől sem lett baja. De persze, ettől nem biztos, hogy a te szervezeted is így reagál.
2016. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én festetem... megmarja kicsit a pikkelysömört a festék, ami nem kellemes érzés, de utána pár hétig kevésbé vacak a pszorim.
2016. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!