Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a bőrbetegség a...

Benen kérdése:

Mi lehet ez a bőrbetegség a (hajas) fejbőrömön? 17/F

Figyelt kérdés

Kb fél éve jelent meg a fejem hátulján egy pirosas színű kb 100 forintos méretű folt. A felső, száraz bőrrétege rendszeresen lejön (kb 2-3 naponta) de könnyen leszedhető kézzel is. Alatta fényes hasonló színű bőr található ami nedves. Ez a nedv átlátszó, enyhén ragadós, enyhén sárgás színű. Ha nem törlöm le, kikristályosodik és kb olyan lesz mint a csípa, sárga színű.

Amikor először megjelent Travacort krémet használtam rá és egy hét múlva teljesen elmúlt. Azonban kijött néhány hónap múlva újra és ekkor már nem múlt el ettől a krémtől. Próbáltam már rá Canesten -t és Locoid Crelo -t is de egyik sem hozott látványosabb eredményt kb 3 hét használat után sem. Van a fejem elején is egy ugyan ilyen folt ami kb 1-2 hónappal később jelent meg az előző után és ugyan úgy elmúlt először de mostmár nem használt rá nagyon semmi a próbálták közül. Nem viszket és nem is fáj, csak rondán néz ki, és zavar hogy kipúposodik a fejem formájából kb annyira mint egy szúnyogcsípés.

Mi lehet ez? Mit tudtok rá ajánlani? Volt már valakinek hasonló problémája? Mennyi idő alatt múlhatna el?



#bőrbetegség #fejbőr #hajas fejbőrön
2016. jan. 11. 22:35
 1/4 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló,pár évig,utána elmúlt.Most,hogy visszagondolok,akkoriban váltottam sampont,mert nagyon korpásodott (head and shoulders).
2016. jan. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy seborrhea, ezzel menj bőrgyógyászhoz.
2016. jan. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most hogy mondod (1.11. 22:52es) mielőtt ez kijött a fejemen ez elkezdett korpásodni ezért váltottam sampont, szintén head and shoulders -et kezdtem használni és ezt követően nemsokkal jelent meg.
2016. jan. 12. 15:11
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az a sárga folyadék ami megszilárdulhat a samponban lévő kén?
2016. jan. 12. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!